השכרת קרוואן

חופשת קראוונים מציעה לנופשים סגנון שונה לגמרי של נופש. כזה ששובר את השגרה, ומציע לכם חוויה בלתי שגרתית, מהרגע שכף רגלכם תדרוך על רצפת הקראוון. עבורכם הכנו 5 טיפים מנצחים, שיעזרו לכם להרכיב את החופשה, שלראשונה תכלול השכרת קראוון. מוכנים? יצאנו לדרך…

למידע נוסף

השכרת קראוון

קראוון נייד הוא למעשה בית בקטן. יש בו הכול. חדר רחצה, שירותים, מטבח, מיטות, שולחן מטבח וכיסאות, מזגן ועוד… והכול כמובן בקטן. לכן, על מנת שתוכלו ליהנות מהחופשה, תתארגנו כך שיהיו לכם מצד אחד את כל הדברים הנחוצים, ומצד שני וותרו על הדברים המיותרים.
מצד שני, זכרו שכל קראוון נגרר להשכרה הוא רכב, וברגע שהתמקמתם בפינה בטבע, תוכלו להתפרש גם מחוץ לגבולותיו. כלומר, לפתוח שולחן אוכל בחוץ, לפרוש מחצלת על האדמה, לרחוץ בים ועוד.
וזה בעצם אחד הדברים הנפלאים שמתאפשרים לנופשים שיוצאים לחופשה עם קראוון.

בית בקטן

אומנם מדובר בחופשה שמחברת אתכם לטבע ולאדמה, אבל אל תשכחו להיערך לקראתה מראש. במיוחד אם אתם מעוניינים בחופשה בחניוניי קראוונים מוסדרים.
ההמלצה שלנו היא ליצור לעצמכם מסלול, ועל פי מפת החניונים, להזמין מקום לחניית הקראוון שלכם למשך הזמן שבו אתם רוצים לשהות במקום.

כשאתם מתקשרים להזמין מקום חנייה, בררו את המיקום של החנייה – למשל, קרוב לקו המים, מרוחק מאזורים רועשים ועוד. קבלו את כל המידע הנחוץ לכם, כדי שלא תופתעו כשתגיעו לחניון.

 • גורר ונגרר – תנאי הכרחי לנסיעה

התנאי הבסיס הוא רכב 4×4 עם וו גרירה. אבל אם אין לכם רכב כזה או שאתם אינכם אוהדים את הרעיון של הובלת נגרר, ובכל זאת אתם מעוניינים לצאת לחופשה עם קראוון, תוכלו לעשות אחד משני הדברים הבאים.
1. להשכיר רכב
4×4 – ולנהוג בו בעצמכם (בהנחה שאתם כן חובבים את רעיון הובלת הקראוון, ואין לכם רכב כזה).

 1. להשאיל מקרוב משפחה את הרכב הנחוץ (שוב מאותה נקודת מבט שכבר הוזכרה).
 2. לוותר על קראוון נגרר להשכרה, ולהשכיר אוטו־קראוון. אבל, שימו לב יש מעט מאוד דגמים כאלה, ואין בהם מקומות ישיבה למשפחה של חמש נפשות בנסיעה.
 3. לבדוק האם חברת השכרת קראוון מציבה קראוונים בחניונים, ולהגיע עם רכבכם לחניון. כך תוכלו ליהנות מחוויית החופשה בקראוון ללא שתדרשו להוביל אותו בכבישי הארץ.
 • תתכוננו להתחבר אל הטבע

אם כבר בחרתם בחופשה מהסוג הזה, תזרמו איתה. כוונו לכך שהיא תכלול שהייה מפנקת בטבע, על חופי הים התיכון ולצד הכנרת, בסביבות הטבע הירוק או באזורי מדבר צחיח. כך תוכלו למצות מהחופשה את המיטב שבה.

  תכננו את המסלול

  קרוואן און-ליין  | לטעום מהטבע בדרך שונה

  השכרת קראוון – קבלו את כל המידע שנחוץ לכם מחברת ההשכרה

  איך מחברים את הקראוון לנקודת מים וחשמל?
  כיצד מקימים מרפסת נפתחת בחזית הקראוון?
  האם מותר לשבת בקראוון בזמן הנסיעה?

  סביר להניח שתקבלו הסבר שנותן מענה לכל השאלות האלה, ובכל זאת כדאי שתכינו לעצמכם רשימה מסודרת של שאלות, ותהיו בטוחים שיש ברשותכם את כל המידע שנחוץ לכם לפני שאתם יוצאים לחופשה קסומה.

  תהנו מחופשה מיוחדת במינה – בכל שאלה, מוזמנים לפנות אלינו: 050-539-9392

  Call Now Button050-000-0000