קראוון להשכרה

איך תדעו אם אתם מאנשי הטיול על גלגלים?

למידע נוסף

קראוונים להשכרה

לא בכל יום אנחנו אורזים מזוודה ויוצאים לחופשה. חיי היום-יום מושכים אותנו לשגרה שכוללת עבודה, בית, סידורים ועד שמגיע הרגע, חשוב לנו שזו תהיה חופשה מוצלחת, כזו שתחזיר אותנו לחיי השגרה אחרי שהוטענו מחדש באנרגיות מרעננת. הטרנד הרווח באירופה ובארצות הברית של קראוון להשכרה, הולך ותופס תאוצה, ובשנים האחרונות גם בארץ.

קרוואן און-ליין

ראשית, אין ממש כלל ברזל בעניין הזה. יש אנשים שנראה היה בהתחלה שהם רחוקים מרחק שנות אור ממחשבה על קראוון להשכרה, וכשהם חוו את החוויה, הם נכבשו והתאהבו בקסם שמסתתר מאחורי צמד המילים: 'קראוון נייד'.

אבל לפני הכול, בואו נדבר קצת על עובדות שקשורות לטיול שלמעשה… מתגלגל על גלגלים.

  • יש כ-50 חניוני קרוואנים ברחבי הארץ – מצפון ועד דרום. קיימים חניונים מוסדרים של רשות הטבע והגנים, יש גם חניונים ללא חיבור למים ולחשמל (כלומר יש לדאוג לגנרטור ולאספקת מים נאותה), יש חניונים שפתוחים רק בזמן פתיחת עונת הרחצה (למשל חלק מחופי הכנרת) ועוד.
    לאחר השכרת קראוון מומלץ לתאם מראש הגעה לחניונים שבחרתם.
  • בדיוק כמו שבוחרים את סגנון החופשה, גם בנישה של קראוון להשכרה אפשר להגדיר תקציב ולהתאים את רמת הקראוון ליכולת התשלום. כמובן בטווח המחירים הקיים.
  • את הקראוון להשכרה אפשר להתאים לגודל המשפחה – תוכלו למצוא קראוונים שמתאים ל-4 נפשות ועד ל-7 נפשות.
  • מומלץ לדאוג להזמין את הקראוון מספר חודשים מראש, במיוחד אם אתם מתכננים לצאת לחופשה בחגים או בחופש הגדול. יש מספר מוגבל של קראוונים, וכדי שתוכלו לבחור את הקראוון המתאים לכם ביותר מתוך המבחר הגדול ביותר, כדאי שתהיו מבין הראשונים להזמין את הקראוון – כשרוב ההזדמנויות פרושות בפניכם.

איך תדעו אם אתם מהאנשים שחובבים קראוון נייד?

קרוואן און-ליין  | לטעום מהטבע בדרך שונה

מה אתם אומרים, קראוונים זה הסגנון שלכם?

נתחיל ונאמר שחופשה בקראוון היא משהו אחר מכל חופשה אחרת. בסופו של דבר, הפתיח של החופשה הוא השכרת קראוון, וזה כבר דבר מיוחד.
לקראוון יש המון יתרונות, ולא נפרט במאמר הזה את כולם, אולם נציין את אחד מהיתרונות הבולטים והוא שבעזרת הקראוון תוכלו להגיע כמעט לכל מקום.
נכון, לא בכל מקום יש חיבור לחשמל ולמים, אבל אם תערכו היטב לחופשה מהסוג הזה, תוכלו בהחלט לנפוש גם בפינה שקטה למדי… ובמילים אחרות, חופשה במקומות שכף רגלו של ישראלי, עדיין לא דרכה בו.

 

קראוון להשכרה – יוצאים לדרך…
בטח יש לכם שאלות רבות, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם חושבים על חופשה בסגנון של קראוון נייד. לכל השאלות יש תשובות, מוזמנים לפנות אלינו לקראוון און-ליין, אנחנו כאן בשבילכם: 050-539-9392

Call Now Button050-000-0000