קראוון להשכרה

כיצד לבחור קראוון להשכרה לטיול בארץ שמתאים למידות המשפחתיות שלכם?

למידע נוסף

בחרתם כיוון חדש לנופש

קראוון להשכרה בארץ, והנה נכנסתם לאזור חדש, שהידע שלכם בו הוא מועט למדי. בכתבה הזו ננסה להתמקד בשלב של בחירת הקראוון, הרבה לפני שאתם יוצאים לדרך. השלב הזה חשוב למדי, מכיוון שהקראוון שתשכרו ילווה אתכם לאורך כל הטיול, ותהיה לו השפעה מכרעת על מידת ההנאה שלכם ושל בני המשפחה מכלל הטיול.
טיולי הקראוונים בחו"ל הם נישה רווחת מאוד, ובשנים האחרונות הולכת ומתחזקת המגמה הזו גם בארץ. על כבישי הארץ רואים יותר ויותר קראוון נייד לצד רכבים שנוסעים, וגם חניונים באתרי נופש ובחופים, שמותאמים לנופש מהסוג הזה. יחד עם זאת, הידע בתחום הוא מועט. אז בואו ניגש למלאכה ונסייע לכם לבחור את האחד שלכם – קראוון נגרר להשכרה.

קרוואנים להשכרה

  • ברשת האינטרנט יש לא מעט חברות שמציעות כיום קרוואן נגרר להשכרה, וההיצע באמת משובח ורחב. אפשר לצפות בתמונות של הקראוונים מנקודות מבט שונות, מבלי להגיע בכלל למקום. נכון, אנחנו דור שמזמין דרך הרשת כמעט הכול, וזה בהחלט ברור, אולם במקרה הזה, ובמיוחד אם מדובר בפעם הראשונה שאתם יוצאים לטיול מהסוג הזה, חשוב להגיע למקום. ולמה חשוב לראות את ההיצע ולבחור קראוון להשכרה במקום? מכיוון שיהיה לכם קשה לדמיין את המרחב של הקראוון, ולהבין את סידור הפינות הפנימי, מבלי שתיכנסו אליו ותחוו זאת במקום.
  • האם לבחור קראוון להשכרה בהתאם למספר הנפשות? על פניו זה נשמע טריוויאלי ומובן, אולם חשוב שתדעו קראוון נייד ל-4 נפשות יהיה מדויק לכמות הזו של האנשים. במקרה שכזה תוכלו לבחור בקראוון שמתאים נניח ל-5 נפשות, ואז תרוויחו מרחב מעט יותר גדול, שיאפשר לכם נוחות רבה.
  • באופן כללי קראוון הוא בית על גלגלים, ומה כבר יכול להיות שונה בין קראוון אחד לשני? ובכן, תתפלאו אבל יש לא מעט הבדלים, שכדאי לבחון, למשל;
    – בדרך כלל יש בכל קראוון נייד חדר מיטות אחד קבוע, ומה שמשתנה לרוב הוא

המיטות הנוספות. יש קראוונים שבהם המיטות הנוספות הן קבועות ומסדרות בצורות שונות בקראוון, למשל בצורה של מיטת קומותיים. אולם, יש קראוונים שהמיטות הנוספות אינן קבועות, כלומר הן מתקפלות לספות, ומשמשות לאורך היום כפינת ישיבה.

  • קרוואן נגרר להשכרה לעומת אוטו־קראוון – הראשון יהיה עם וו גרירה וינוע על הכבישים במשיכה של רכב גורר (4×4), לעומת אוטו־קראוון שהרכב המוביל הוא חלק מהקראוון עצמו.
  • שינויים ברמת מרכיבי הקראוון הפנימיים.
  • מודלים שונים של קראוונים ואיכויות שונות.

את כל אלה מומלץ שתבדקו ותבחרו קראוון להשכרה, שיתאים בדיוק למידות שלכם. מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה בטלפון: 050-539-9392

קראוון להשכרה מאיפה מתחילים?

קרוואן און-ליין  | לטעום מהטבע בדרך שונה

אז יצאנו לדרך, אתם מצטרפים?!
חופשת קראוונים שתמשיכו לדבר עליה עוד הרבה מאוד זמן.
לפרטים נוספים

Call Now Button050-000-0000